Informace o Hracholuskách

Kemp Radost Oáza Pňovany

Kemp Radost – Oáza najdete v okrese Plzeň – sever u řeky Mže a hned vedle krásné přehrady Hracholusky. Kemp patří do chatové osady Radost. Celkem v něm naleznete patnáct dřevěných chatek, které jsou čtyřlůžkové, takže ideální pro rodiny s dvěma dětmi nebo samozřejmě partičku kamarádů a tak podobně.

Kemp je obehnaný plotem, takže všechno jeho vybavení a zařízení je používáno pouze současnými obyvateli kempu. V blízkosti areálu kempu najdete krásnou pláž s toboganem, takže děti budou určitě nadšené, dále restauraci, zástavku parníků, se kterým se můžete projet, prodejnu potravin, občerstvení a tak podobně.

V areálu kempu pak najdete půjčovnu šlapadel, ping-pong, antukové sportovní hřiště, velké ohniště, ruské kuželky, dopravní hřiště, sportovní hřiště, kroket, petanque, badminton, hokej, plochu na fotbálek, dětský koutek pro vaše ratolesti a spoustu dalších aktivit.

Vaši domácí mazlíčci jsou v kempu samozřejmě povoleni. Pokud bychom se měli podívat na nějakou nabídku turistiky v okolí, tak určitě musíme zmínit hrad Buben, který je vzdálený asi osm kilometrů, dále koňská jízdárna, která je asi pět kilometrů, Plešnice, kde se pořádají krásné vyhlídkové lety, a která je vzdálená asi patnáct kilometrů a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky ubytování a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.