Informace o Hracholuskách

Penzion u Vlčků Hracholusky

Nedaleko Hracholuské přehrady narazíte na spoustu pěkných míst, ve kterých se můžete ubytovat a strávit tam tak příjemné chvíle. Jedním z takových míst je například pension u Vlčků, který se nachází v klidném prostředí nedaleko Hracholuské přehrady s možností velikého sportovního vyžití, jako je například tenis, golf, cykloturistika, vodní lyžování, rybaření.

Dále houbaření, půjčovna lodí a raftu pro devět osob, motorové dětské čtyřkolky, možnost sjíždění řek v okolí a tak podobně. Návštěvníkům tohoto penzionu a celkově i vlastně celé oblasti jsou také doporučovány výlety na zříceniny hradů Buben a Gutštejn a klášter Teplá a Kladruby.

Dále také návštěvu velice zajímavého pivovarského muzea v Plzni. Dále také můžete navštívit historické podzemí a další zajímavé kulturní a historické památky. Mladé návštěvníky také určitě potěší návštěva zoologické a botanické zahrady. V objektu penzionu je pro je pro ubytované hosty a návštěvníky areálu samozřejmě zajištěno parkování zdarma. Pension nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, wi-fi připojením a ledničkou. Součástí pensionu je také samozřejmě i bezbariérový pokoj s příslušenstvím.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky ubytování a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.