Informace o Hracholuskách

Chaty pro rybaře Hracholusky

Jestliže rádi rybaříte a chcete si udělat pěknou rybářskou dovolenou, určitě byste měli navštívit přehradu Hracholusky nedaleko Plzně. Pokud jde o ubytování, najdete zde spoustu rekreačních chatek, které jejich majitelé pronajímají a které se nacházejí opravdu blízko přehrady.

Nabídku rekreačních rybářských chatek naleznete například na internetové adrese rybarskadovolena.cz. Najdete zde například chatu Hracholusky. Jedná se o dobře vybavenou zděnou chatu, která je vzdálená zhruba dvacet metrů od přehrady samotné.

Chata se nachází na místě, které je rybáři hojně navštěvované, u takzvaného Nového mostu. Automobily přijedete samozřejmě přímo k chatě na zpevněnou parkovací plochu. V chatě najdete vše, co byste mohli potřebovat. Samozřejmostí je dobře vybavená kuchyňka se dřezem a nádobím, plynový sporák a kamna. K dispozici je také chladnička s mrazákem, ve sprše teče teplá voda. Pohodovou atmosféru navodí norská krbová kamna.

Podkroví je obložené palubky s balkonem s výhledem na přehradu. Rybářům je zde k dispozici rovněž pěkná laminátová loďka. Hned u chaty je ohniště, kde si můžete připravit vaše úlovky a k dispozici je i gril. K nejzajímavějším výletům do okolí zajisté patří návštěva Konstantinových Lázní a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky rybaření a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.