Informace o Hracholuskách

Transkemp Hracholusky

Transkemp Hracholusky se nachází v areálu přehradního jezera Hracholusky. Jedná se o tříhvězdičkový kemp, který na rozdíl od ostatních disponuje lodní dopravou. K dispozici je v areálu ubytování v přívěsech, stanech, pokojích a samozřejmě v chatkách.

Pokud jde o stravování v kempu, tak to je zajišťování pizzerií, restaurací, prodejnou potravin, kiosky a bistrem. Kromě krásného koupání je zde samozřejmě spousta dalších možností vyžití, jako například jachting, vodní lyžování, rybaření, plovoucí trampolíny, turistika a tak podobně.

V nedalekém okolí kempu a přehrady najdete také množství lázní a různých kulturních památek. Transkemp je v provozu vždy každým rokem od prvního března do třicátého prvního prosince. V kempu jsou k dispozici třílůžkové a dvoulůžkové pokoje, kde je samozřejmě možnost přistýlky.

Pro náročnější jsou k dispozici čtyřlůžkové chaty a obytné přívěsy. Kromě klasických letních radovánek si můžete v pro zvýšení adrenalinu zajít v kempu na motokáry, přičemž jsou zde tratě jak pro velké, tak také pro malé řidiče. Pro relaxaci je pro návštěvníky krásná finská sauna, která je určená pro čtyři až šest osob.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky ubytování a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.