Informace o Hracholuskách

Parník Hracholusky jízdní řád

Na přehradě Hracholusky se nachází veliké množství kempů. Jedním z nich je například i Kemp Keramika. Kemp keramika o celkové rozloze 20 tisíc metrů čtverečních leží v hezkém prostředí na břehu Hracholuské přehrady, zhruba 15 kilometrů od Plzně.

Tento kemp Vám nabízí ubytování celkově ve dvaceti chatkách i ve vlastních stanech s oploceným areálem, kde je možnost parkovat autem a je zde také zázemí pro obytné přívěsy a karavany, samozřejmě včetně elektrických přípojek.

Areál je vhodným místem pro všechny milovníky vodních sportů, rybáře, houbaře, rekreanty a tak podobně. Součástí pláže je také přístaviště parníku se slevou pro všechny ubytované hosty, jehož jízdní řád naleznete na stránkách kempu nebo celého areálu. Kemp nabízí také místo pro různé akce, jako jsou například podniková školení, svatby, letní tábory, soustředění, večírky, klubové srazy a tak podobně. I mimo hlavní sezonu je zde téměř každý víkend akce s konkrétním zaměřením, jako například Vítání předsezony oslavou Májky, pořádání dětského dne, turistické pochody a tak podobně.

Součástí areálu je také restaurace U žíznivé čáry a kiosek U letního medvěda, které jsou vždy připraveny vyjít Vám maximálně vstříc.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky atrakce a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.