Informace o Hracholuskách

POSILOVNA HRACHOLUSKY

Posilovna ve městě Hracholusky byla otevřena teprve nedávno, jelikož se ve obci podobné zařízení dosud nenacházelo a byla po něm poměrně veliká poptávka. Je nutno říct, že posilovna vznikla na popud samotných občanů, kteří si ji sami vybavili a dodali potřebné věci.

V posilovně v Hracholuscích naleznete poměrně velikou spoustu věcí. V posilovně se nacházejí posilovací stroje, žebřiny na protahování a v mnohých také prostor pro prvotní rozehřátí svalstva (volná plocha pokrytá měkkým podkladem). Na stěnách se zde také nachází velká zrcadla která slouží ke kontrole správnosti provedení složitějších cviků, jako jsou například dřepy, mrtvý tah a samozřejmě také k uspokojování narcismu.

Posilování v posilovně může být zaměřeno různě, a to například zdravotně, růstově a pro dobro duše. Zdravotní posilování znamená provádět jednoduché a lehké techniky, a to nejen s činkami. Využívá se třeba vlastní váha těla, tedy kliky nebo přítahy na hrazdě. Výsledkem je pak zvýšení kondičky a celkového zdravotního stavu.

Jde o nejjednodušší druh posilování vůbec. Patří sem různé druhy kliků, přítahy na hrazdě, shyby, dřepy, sedy-lehy, výpony a tak dále.

Komentáře jsou uzavřeny.