Informace o Hracholuskách

Kemp Keramika Hracholusky

Kemp Keramika se nachází v krásném prostředí Hracholuské přehrady, přičemž má celkovou rozlohu třicet tisíc metrů čtverečních.

Kemp se nachází zhruba patnáct kilometrů od Plzně západním směrem. Prostředí je zde vhodné pro všechny milovníky rybaření, vodních sportů, houbaření a také pro všechny, kteří chtějí zažít zase něco nového.

Pokud jde o ubytování, tak je zde pro návštěvníky připraveno celkově dvacet šest chatek, které jsou buď pětilůžkové nebo čtyřlůžkové.

Další možností ubytování jsou jeden nadstandardní apartmán a dva nadstandardní bungalovy. V každé chatce naleznete kuchyňku, umyvadlo a vlastní sociální zařízení. V nadstandardních chatkách typu Bungalov navíc najdete například televizi nebo masážní sprchu.

V celém kempu je pro návštěvníky, kteří se nemohou odpoutat od reality světa, k dispozici bezdrátové připojení Wifi zdarma. V chatkách nenajdete povlečení, takže je dobré si přivést povlečení vlastní nebo je zde samozřejmě možnost zapůjčení za mírný poplatek na místě.

V hlavní budově kempu najdete veřejnou kuchyni, společenskou místnost, restauraci, kiosek a sprchy. Pokud se budete chtít podívat na další informace o kempu, tak můžete navštívit oficiální stránky na internetové adrese kempkeramika.cz. Najdete zde všechny informace o volných chatkách, o cenách, o vyžití v kempu a tak podobně.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky ubytování a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.