Informace o Hracholuskách

Kotva Hracholusky

Restaurace Kotva je jednou z nejznámějších restaurací, které se nacházejí v areálu přehradního jezera Hracholusky v malebném údolí řeky Mže. Jedná se o sezónní restauraci, která je otevřena vždy pouze v sezonně, tedy od velikonoc do konce září. Kapacita restaurace Kotva je celkově 250 míst k sezení.

Místa jsou rozdělena v poměru 50 míst v restauraci, 50 v salonku, 50v jídelně a sto na terase s pěkným výhledem na přehradu. V restauraci je také možnost pořádat různé akce, jako například oslavy, večírky, semináře všeho druhu, také grilování selat, kuřat a tak podobně. Můžete si zde také uspořádat různé oslavy a firemní akce s občerstvením a spojené také s projížďkou na lodi Plzeň.

V bezprostřední blízkosti restaurace se nachází areál Transkempu, kde je možné se ubytovat a sportovně vyžít například na tenisových kurtech nebo na krásném minigolfovém hřišti, které je dokonce třetí největší v České republice. Samozřejmostí kempu jsou také další atrakce, jako například motokárová dráha, půjčovna šlapadel, vodní lyže a tak podobně. Více informací o restauraci a také samozřejmě ceník naleznete na internetových stránkách.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky atrakce a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.