Informace o Hracholuskách

Chata Hracholusky

Pronájem chaty u přehrady Hracholusky může být jistě vítanou a hlavně krásnou dovolenou strávenou v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu. Nabídku na pronájem chaty u přehrady naleznete například na internetové adrese chata-hracholusky.cz.

Jedná se o rekreační chatu pro 4 až 6 osob, která se nachází zhruba 20 metrů od Hracholuské přehrady. V chatě naleznete dobře vybavenou kuchyni s plynovým sporákem i klasickými kamny, dřez s teplou i studenou pitnou vodou z vlastního vrtu a velkou lednici s mrazákem.

K dalšímu vybavení chaty patří i stylová krbová kamna a samozřejmostí je i splachovací záchod. Při pronajmutí chaty máte také možnost zapůjčení loďky a garáže po dohodě s majitelem. V těsné blízkosti chaty je i vlastní ohniště, na kterém si můžete například ugrilovat své vlastnoručně chycené úlovky z přehrady. Po zpevněné cestě se můžete dostat až k úplné blízkosti chaty automobilem. Jestliže se budete chtít v okolí chaty občerstvit, můžete využít hospody, která se nachází asi 400 metrů od chaty.

Potraviny naleznete v Pňovanech nebo Černovicích. U přehradní hráze jsou tenisové kurty a minigolf. V letních měsících je na jezeře provozována lodní doprava s parníkem pro 150 osob.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Hracholusky rybaření a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.